Ogromnie cieszy mnie możliwość rozwijania się oraz to, że doceniane są moje umiejętności i efekty moich działań.

Bardzo dużym atutem firmy jest zgrany zespół, żyjący w przyjacielskich stosunkach. Nie ma żadnych barier w komunikacji na każdym z poziomów struktury organizacyjnej. Świetnie wpływa to na panującą tutaj atmosferę, ponieważ przychodzi się do pracy z chęcią i z motywacją do dalszych działań.

PATRYCJA

WCM Coordinator Degree in Mechanical Engineering at “Università di Wroclaw”

Opisz swoją rolę w Elica Group Polska
Do EGP trafiłam na staż w dziale produkcji okapów. Tuż po ukoczeniu stażu dostałam propozycję pozostania w Elica jako Cost Deployment Assistant. Na tym stanowisku przygotowywałam się do mojej późniejszej roli – Inżyniera Procesu, odpowiedzialnego za wdrażanie narzędzi World Class Manufacturing. Obecnie jestem również liderem filaru Focused Improvement, co pozwala mi realnie wpływać na zmiany w firmie.

Co dzięki Twojej aktywności wnosisz do Elica Group Polska?
Praca w Elica to ciągła zmiana. Jestem z zadowolona, kiedy udaje mi się nadać tym zmianom kształt i gdy widzę tego pozytywne efekty.

Z którą zasadą lub wartością firmy najbardziej się identyfikujesz?
Identyfikuj swoje cele i osiągaj jeZarówno moje zadania w filarze Focused Improvement, jak i w pracy na stanowisku Inżyniera Procesu wymagają tego, aby stawiać sobie wciąż nowe cele i je realizować, mimo różnych przeciwności. A gdy już udaje się zakończyć zadanie, satysfakcja jest ogromna!
Nie komplikuj niepotrzebnie pracy. Duże zmiany, jakich obecnie doświadcza firma, wymagają aby pracować sprytnie i z pomysłem w myśl zasady keep it simple, keep it smart.

Zobacz także

Andrea

Technologist

The opportunity of growing technically and having had the chance of learning about the WCM programme which in turn gives you the tools you need for ongoing improvement.

Sabina

HR Plant Assistant

I believe in this Company. I like the management and the policies they have implemented. I believe in what I do and this helps me in my dealings with people

NASZA HISTORIA

Poznaj naszą historię: od założenia w roku 1970 przez Ermanno Casoliego, aż do chwili obecnej. Poznaj w jaki sposób Elica stała się jednym z liderów w tym sektorze.

 

WIĘCEJ NA

ELICA LIFE

Świadomi tego, że „osiągnięcie doskonałości” nie jest możliwe, jeśli nie żyje się w potencjalnie idealnym miejscu pracy, opracowaliśmy program Elica Life.

 

WIĘCEJ NA

SIEDZIBY I ZAKŁADY

Nie zapominając nigdy o własnych korzeniach, nasza Grupa promuje rozwój kultury przedsiębiorstwa stający się coraz bardziej „glocal” (think global, act local).

 

WIĘCEJ NA