login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

Ogromnie cieszy mnie możliwość rozwijania się oraz to, że doceniane są moje umiejętności i efekty moich działań.

Bardzo dużym atutem firmy jest zgrany zespół, żyjący w przyjacielskich stosunkach. Nie ma żadnych barier w komunikacji na każdym z poziomów struktury organizacyjnej. Świetnie wpływa to na panującą tutaj atmosferę, ponieważ przychodzi się do pracy z chęcią i z motywacją do dalszych działań.

PATRYCJA

WCM Coordinator Degree in Mechanical Engineering at “Università di Wroclaw”

Opisz swoją rolę w Elica Group Polska
Do EGP trafiłam na staż w dziale produkcji okapów. Tuż po ukoczeniu stażu dostałam propozycję pozostania w Elica jako Cost Deployment Assistant. Na tym stanowisku przygotowywałam się do mojej późniejszej roli – Inżyniera Procesu, odpowiedzialnego za wdrażanie narzędzi World Class Manufacturing. Obecnie jestem również liderem filaru Focused Improvement, co pozwala mi realnie wpływać na zmiany w firmie.

Co dzięki Twojej aktywności wnosisz do Elica Group Polska?
Praca w Elica to ciągła zmiana. Jestem z zadowolona, kiedy udaje mi się nadać tym zmianom kształt i gdy widzę tego pozytywne efekty.

Z którą zasadą lub wartością firmy najbardziej się identyfikujesz?
Identyfikuj swoje cele i osiągaj jeZarówno moje zadania w filarze Focused Improvement, jak i w pracy na stanowisku Inżyniera Procesu wymagają tego, aby stawiać sobie wciąż nowe cele i je realizować, mimo różnych przeciwności. A gdy już udaje się zakończyć zadanie, satysfakcja jest ogromna!
Nie komplikuj niepotrzebnie pracy. Duże zmiany, jakich obecnie doświadcza firma, wymagają aby pracować sprytnie i z pomysłem w myśl zasady keep it simple, keep it smart.

Zobacz także

Ana

Assembly Supervisor

Elica offer better benefits than other companies

Jose B.

Critical process operator

I liked the ideology that the company had. In addition I like the products made here and their work environment, and also the processes done here.

NASZA HISTORIA

Poznaj naszą historię: od założenia w roku 1970 przez Ermanno Casoliego, aż do chwili obecnej. Poznaj w jaki sposób Elica stała się jednym z liderów w tym sektorze.

 

WIĘCEJ NA

ELICA LIFE

Świadomi tego, że „osiągnięcie doskonałości” nie jest możliwe, jeśli nie żyje się w potencjalnie idealnym miejscu pracy, opracowaliśmy program Elica Life.

 

WIĘCEJ NA

SIEDZIBY I ZAKŁADY

Nie zapominając nigdy o własnych korzeniach, nasza Grupa promuje rozwój kultury przedsiębiorstwa stający się coraz bardziej „glocal” (think global, act local).

 

WIĘCEJ NA