pozytywne myślenie, odwaga oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Podczas pracy miałam unikalną możliwość rozwinięcia moich umiejętności podejmowania decyzji w niezwykle dynamicznym środowisku zarządzania materiałowego, co jest bardzo satysfakcjonujące. Jako bardzo kreatywna osoba mogłam wdrażać moje pomysły w pracy. Czynnikiem, który okazał się pomocny, była wspaniała atmosfera panująca w całej firmie, a przede wszystkim moi koledzy oraz kadra zarządzająca!

JUSTYNA

Specjalista ds. logistyki POLAND

Opisz swoją rolę w Elica Group Polska
Na początku zajmowałam się organizacją dostaw z fabryki Elica we Włoszech na nasze linie produkcyjne. Od razu pozytywne wrażenie wywarły na mnie brak formalności w codziennej pracy i zupełny brak biurokracji. Następnie moje obowiązki rozszerzyły się o kontakt z zewnętrznymi dostawcami oraz transport produktów z EGP do fabryk we Włoszech. Po kilku latach zaczęłam również szkolić nowych pracowników dołączających do działu Zarządzania Materiałowego. Dzięki temu, miałam możliwość porównania pracy w EGP z Elicą we Włoszech – było to wspaniałe doświadczenie pracować z ludźmi o tylu różnych narodowościach i kulturach, ale w tej samej Elice!

Co dzięki Twojej aktywności wnosisz do Elica Group Polska?
Bardzo lubię szkolić nowych pracowników działu Zarządzania Materiałowego (i to z dużym sukcesem!). Cieszy mnie kształtowanie wewnętrznych relacji oraz wprowadzanie innowacji do naszego działu.

Z którą zasadą lub wartością firmy najbardziej się identyfikujesz?
Komunikować, komunikować, komunikować. . Słuchać i szanować zasady komunikacji to podstawa pracy w zespole i współpracy pomiędzy działami w tej samej firmie. Nawet jeśli każdy dział wykona swoje zadania najlepiej jak potrafi, ale nie będzie pomiędzy nimi komunikacji, firma nie będzie w stanie wyprodukować nawet jednego skończonego produktu. Komunikacja to słowny rodzaj pomocy.
Być energicznym i przekazywać swoją energię innym.. Tylko w pełni zaangażowani pracownicy mogą stać się prawdziwymi liderami. Głębokie zaangażowanie jest źródłem sukcesów, a niekiedy cudów w codziennej pracy. Częściowe zaangażowanie jest cechą dobrych pracowników, ale nigdy dobrych liderów.

Zobacz także

Renzo

Electrics & Electronics Manager

Knowing that I can make my own contribution towards the success of a leading company, whose aim is to remain such through constant expansion and ongoing improvement.

Jose B.

Critical process operator

I liked the ideology that the company had. In addition I like the products made here and their work environment, and also the processes done here.

NASZA HISTORIA

Poznaj naszą historię: od założenia w roku 1970 przez Ermanno Casoliego, aż do chwili obecnej. Poznaj w jaki sposób Elica stała się jednym z liderów w tym sektorze.

 

WIĘCEJ NA

ELICA LIFE

Świadomi tego, że „osiągnięcie doskonałości” nie jest możliwe, jeśli nie żyje się w potencjalnie idealnym miejscu pracy, opracowaliśmy program Elica Life.

 

WIĘCEJ NA

SIEDZIBY I ZAKŁADY

Nie zapominając nigdy o własnych korzeniach, nasza Grupa promuje rozwój kultury przedsiębiorstwa stający się coraz bardziej „glocal” (think global, act local).

 

WIĘCEJ NA