login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

We are... together!

02.08.2016
W Sobotę 23, podczas Dni Otwartych zorganizowanych w zakładzie Elica Polska, zakończyła się rozdaniem Dyplomów 4.ta edycja Projektu WE ARE, w którym w tym roku uczestniczyło 60 osób - dzieci pracowników zakładów Elica Włochy i Elica Polska, w wieku od 11 do 17 lat.

Po Grecji i Republice Czeskiej, siedzibą Projektu ponownie była Polska. W Międzybrodziu Żywieckim położonym w południowym regionie kraju, uczestnicy konkursu mogli przeżywać niezapomniane doświadczenia!

Zaraz po przyjeździe do Polski mieli możliwość zwiedzenia jednej z najstarszych kopalni soli w Europie – Bochni i przenocowania w jednej z komór. Cała grupa przeniosła się następnie nad jezioro Żywieckie, gdzie wzięła udział w najważniejszych zajęciach Obozu: lekcje języka angielskiego przeplatane z wydarzeniami sportowymi, spotkania z kulturą w języku lokalnym, dyskoteka, a nawet krótkie skecze z najpopularniejszych filmów!

Podczas zwiedzania miast Kraków i Wrocław poznali tradycje i barwy ziemi o nadzwyczaj bogatej kulturze i historii, a dzień spędzony w parku zabaw Energylandia dostarczył wszystkim niezapomnianych emocji i samych mocnych wrażeń!

W uśmiechach każdego uczestnika odzwierciedlają się przeżyte doświadczenia i rozwój osobowości, dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu i wzajemnej konfrontacji międzykulturowej, która przekształciła pobyt w integrację, a nawiązane znajomości w prawdziwe przyjaźnie!

podobne wiadomości

ELICA OD 10 LAT NAJLEPSZY PRACODAWCA

15.02.2018

Dziesiąty już rok z rzędu Top EmployerInstitute przyznaje spółce Elica prestiżowe uznanie za najwyższe osiągnięcia (best practice) w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Together to the top

21.12.2017

W oczekiwaniu na zbliżające się święta pragniemy złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanego rozpoczęcia Nowego Roku. W 2018 roku czeka na Was wiele nowości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sailing the Summer Breeze

03.08.2017

Życzymy wszystkim gorącego lata! Już niebawem powrócimy z wieloma nowościami Pozdrowienia od Zespołu d.s Rekrutacji firmy Elica

CZYTAJ WIĘCEJ

Elica Propulsion Laboratory

31.05.2017

The new Elica laboratory, boasting the highest test and certification standards worldwide, was just recently inaugurated by the Minister Angelino Alfano and Elica Chairman Francesco Casoli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Shake your Christmas

20.12.2016

W oczekiwaniu na zbliżające się święta pragniemy złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanego rozpoczęcia Nowego Roku. W 2017 roku czeka na Was wiele nowości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Vote us as Best Corporate Art Project!

08.11.2016

The Ermanno Casoli Foundation (FEC) participates in the prestigious international contest Corporate Art Awards which identifies, values and promotes the best collaborations between the business world and the art world.

CZYTAJ WIĘCEJ