UPSIDE DOWN PROGRAMME INTERNSHIP

20.11.2019

Przyszłość firmy Elica leży w ludziach, a my zawsze szukamy nowych talentów.
Upside Down Programme to innowacyjny program stażowy, skierowany do młodych absolwentów, którzy chcą stać się częścią nowoczesnej, dynamicznej i międzynarodowej rzeczywistości.
Oprócz tutora, który ułatwi wprowadzenie, program oferuje również równoległy kurs szkoleniowy ukierunkowany na doskonalenie soft skills.

Spotkania szkoleniowe podczas stażu przewidują:
  • On Boarding Days: nieformalne spotkania z najwyższą kadrą zarządzającą, mające na celu zapoznanie z biznesem, zespołem oraz dynamiką działalności firmy Elica;
  • Self Branding Day: dzień szkoleniowy z Luiss Business School w celu nauczenia młodych ludzi, jak lepiej poruszać się w organizacjach;
  • Self Development Day: dzień szkoleniowy przygotowany przez ESCP Business School w celu uświadomienia świeżo upieczonym absolwentom ich mocnych i słabych stron oraz, aby im pomóc uzyskać bardziej przejrzystą orientację zawodową;
  • Art Day: dzień full immersion w sztukę współczesną, zorganizowany przez Fundację Ermanno Casoli w celu zachęcenia do myślenia „Upside Down”
Celem programu jest przyciągnięcie, przeszkolenie oraz zatrzymanie bystrych młodych absolwentów, których wizja zbiega się z filozofią i tożsamością firmy Elica.
 

podobne wiadomości

CORONAVIRUS - ELICA'S PRECAUTIONARY MEASURES

25.02.2020

In light of the evolution of the situation regarding the spread of COVID-19 (Coronavirus) in Europe, with the intention of preserving any potential risk, both for our employees and for the companies we work with, we would like to update you on the precautionary measures that Elica is taking.

CZYTAJ WIĘCEJ

Elica Top Employer przez 12 kolejnych lat

06.02.2020

Z dumą informujemy, że firma Elica została po raz 12. z rzędu wyróżniona certyfikatem Top Employer. Oznacza to, że charakteryzuje nas doskonałe środowisko pracy, w którym ludzie pracujący w Elica są w centrum jej strategii.

CZYTAJ WIĘCEJ

MEET OUR LEADERSHIP TEAM

06.02.2020

Nasza Leadership składa się z ludzi, którzy z powodzeniem prowadzą firmę na co dzień i są nieustannie zaangażowani w innowacyjne projektowanie przyszłości firmy Elica.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt od firmy Elica

19.12.2019

Najlepsze Życzenia Świąteczne od firmy Elica! Udanych wakacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

FIME uzyskuje pierwszy Certyfikat ISO45001

30.10.2019

FIME, Elica Motors Division, uzyskała swój pierwszy certyfikat ISO45001 „HEALTH & SAFETY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATION” od Bureau Veritas.

CZYTAJ WIĘCEJ

E-STRAORDINARIO FOR KIDS 2019

13.09.2019

Estraordinario dla Dzieci tradycyjne już spotkanie z dziećmi pracowników firmy Elica, organizowane przez Fundację Ermanno Casoli. W tym roku odbywa się już siódma edycja. Głównym bohaterem był duet artystów Bianco-Valente, który na tę okazję stworzył warsztat pod tytułem Miejsce, w którym mieszkam pod nadzorem naszego dyrektora artystycznego Marcello Smarrelli.

CZYTAJ WIĘCEJ