login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

E-STRAORDINARIO FOR KIDS 2019

13.09.2019

Praca nad przyszłością jest stałym priorytetem dla firmy Elica.
Estraordinario dla Dzieci tradycyjne już spotkanie z dziećmi pracowników firmy Elica, organizowane przez Fundację Ermanno Casoli. W tym roku odbywa się już siódma edycja.
Głównym bohaterem był duet artystów Bianco-Valente, który na tę okazję stworzył warsztat pod tytułem Miejsce, w którym mieszkam pod nadzorem naszego dyrektora artystycznego Marcello Smarrelli.

Miejsce, w którym mieszkam” to eksperyment łączący sztukę z biznesem, w którym młodzi uczestnicy zostali poproszeni o reinterpretację (wycięcie i losowe poskładanie) map turystycznych, geograficznych i samochodowych zebranych latem wraz z rodzinami.
Celem było zwrócenie uwagi na to, jak historia życia każdego z nas składa się miejsc i doświadczeń nabytych podczas naszej podróży, które z kolei splatają się z miejscami i doświadczeniami wielu innych ludzi.
 
 

podobne wiadomości

CORONAVIRUS - ELICA'S PRECAUTIONARY MEASURES

25.02.2020

In light of the evolution of the situation regarding the spread of COVID-19 (Coronavirus) in Europe, with the intention of preserving any potential risk, both for our employees and for the companies we work with, we would like to update you on the precautionary measures that Elica is taking.

CZYTAJ WIĘCEJ

Elica Top Employer przez 12 kolejnych lat

06.02.2020

Z dumą informujemy, że firma Elica została po raz 12. z rzędu wyróżniona certyfikatem Top Employer. Oznacza to, że charakteryzuje nas doskonałe środowisko pracy, w którym ludzie pracujący w Elica są w centrum jej strategii.

CZYTAJ WIĘCEJ

MEET OUR LEADERSHIP TEAM

06.02.2020

Nasza Leadership składa się z ludzi, którzy z powodzeniem prowadzą firmę na co dzień i są nieustannie zaangażowani w innowacyjne projektowanie przyszłości firmy Elica.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt od firmy Elica

19.12.2019

Najlepsze Życzenia Świąteczne od firmy Elica! Udanych wakacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

UPSIDE DOWN PROGRAMME INTERNSHIP

20.11.2019

Przyszłość firmy Elica leży w ludziach, a my zawsze szukamy nowych talentów. Upside Down Programme to innowacyjny program stażowy, skierowany do młodych absolwentów, którzy chcą stać się częścią nowoczesnej, dynamicznej i międzynarodowej rzeczywistości.

CZYTAJ WIĘCEJ

FIME uzyskuje pierwszy Certyfikat ISO45001

30.10.2019

FIME, Elica Motors Division, uzyskała swój pierwszy certyfikat ISO45001 „HEALTH & SAFETY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATION” od Bureau Veritas.

CZYTAJ WIĘCEJ