login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

ELICA OD 10 LAT NAJLEPSZY PRACODAWCA

15.02.2018
Dziesiąty już rok z rzędu Top EmployerInstitute przyznaje spółce Elica prestiżowe uznanie za najwyższe osiągnięcia (best practice) w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

W czwartek 8 lutego, Wiceprezes Corporate &Strategy Enrica Satta odebrała nagrodę podczas uroczystości laCertificationDinner w Pałacu Lodowym w Mediolanie.

„Otrzymanie tej nagrody dziesiąty rok z rzędu jest dla nas z firmy Elica źródłem ogromnej dumy i satysfakcji. Nasza firma angażuje się codziennie już od wielu lat w trwałe i uważne odnawianie i implementowanie polityki rozwoju oraz warunków pracy, które pozwolą na umieszczenie pracowników i ich rodzin w centrum działań „powiedziała Enrica Satta”. Prawdziwa siła naszej firmy to właśnie jej pracownicy i z tego powodu firma Elica będzie w dalszym ciągu i z niezwykłą determinacją kontynuować ścieżkę obraną w celu nieustannego ulepszania polityki oraz działań best practice w dziedzinie HR”.

Wśród najciekawszych inicjatyw, które zaowocowały uzyskaniem tej nagrody należy wskazać projekt E-STRAORDINARIO - opracowany przez Fundację Ermanno Casoli , którego celem jest wykorzystanie sztuki współczesnej jako narzędzia dydaktycznego i metodycznego wsparcia innowacji. Kolejnym istotnym punktem działań na rzecz pracowników jest implementowanie programu zarządzania zasobami ludzkimi, który przewiduje wykorzystanie systemów zarządzania gwarantujących umacnianie integracji pomiędzy korporacją i regionem. Dzięki implementowanej platformie stało się możliwe wdrożenie nowego systemu oceny wydajności, umożliwiającego aktywację polityki rozwoju zgodnie z oczekiwaniami Spółki oraz osób pracujących we wszystkich siedzibach Elica na całym świecie.

Szósty już rok z kolei spółka Elica otrzymała także uznanie dla Elica Group Polska. Tym razem za potwierdzoną doskonałą jakość warunków pracy zapewnianych pracownikom polskiej siedziby, polityki szkolenia i rozwoju rozpowszechniane na wszystkich szczeblach zakładu oraz w strategiach zarządzania zasobami ludzkimi.

podobne wiadomości

Together to the top

21.12.2017

W oczekiwaniu na zbliżające się święta pragniemy złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanego rozpoczęcia Nowego Roku. W 2018 roku czeka na Was wiele nowości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sailing the Summer Breeze

03.08.2017

Życzymy wszystkim gorącego lata! Już niebawem powrócimy z wieloma nowościami Pozdrowienia od Zespołu d.s Rekrutacji firmy Elica

CZYTAJ WIĘCEJ

Elica Propulsion Laboratory

31.05.2017

The new Elica laboratory, boasting the highest test and certification standards worldwide, was just recently inaugurated by the Minister Angelino Alfano and Elica Chairman Francesco Casoli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Shake your Christmas

20.12.2016

W oczekiwaniu na zbliżające się święta pragniemy złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanego rozpoczęcia Nowego Roku. W 2017 roku czeka na Was wiele nowości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Vote us as Best Corporate Art Project!

08.11.2016

The Ermanno Casoli Foundation (FEC) participates in the prestigious international contest Corporate Art Awards which identifies, values and promotes the best collaborations between the business world and the art world.

CZYTAJ WIĘCEJ

Summer wind is blowing!

05.08.2016

Życzymy wszystkim gorącego lata! Już niebawem powrócimy z wieloma nowościami Pozdrowienia od Zespołu d.s Rekrutacji firmy Elica

CZYTAJ WIĘCEJ