login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

Elica News n.26

29.07.2016

Nowy numer Elica News wspomina o doświadczeniu Eurocucina 2016 - specjalnej edycji, która stała się wspaniałą okazją do konfrontacji, współpracy i zdobywania doświadczenia: od pokazów Show Cooking z uczestnictwem Simone Rugiati po Design Contest Cristalplant, od wydarzeń z udziałem projektanta Andrei Castrignano po kulisy nowej kampanii "We Are The AIRchitects"’ i specjalnego stoiska spółki Elica, ozdobionego zdjęciami 3700 pracowników. O tym i wielu innych ciekawych wydarzeniach w tym specjalnym numerze.

Życzymy miłej lektury!

podobne wiadomości

ELICA OD 10 LAT NAJLEPSZY PRACODAWCA

15.02.2018

Dziesiąty już rok z rzędu Top EmployerInstitute przyznaje spółce Elica prestiżowe uznanie za najwyższe osiągnięcia (best practice) w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Together to the top

21.12.2017

W oczekiwaniu na zbliżające się święta pragniemy złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanego rozpoczęcia Nowego Roku. W 2018 roku czeka na Was wiele nowości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sailing the Summer Breeze

03.08.2017

Życzymy wszystkim gorącego lata! Już niebawem powrócimy z wieloma nowościami Pozdrowienia od Zespołu d.s Rekrutacji firmy Elica

CZYTAJ WIĘCEJ

Elica Propulsion Laboratory

31.05.2017

The new Elica laboratory, boasting the highest test and certification standards worldwide, was just recently inaugurated by the Minister Angelino Alfano and Elica Chairman Francesco Casoli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Shake your Christmas

20.12.2016

W oczekiwaniu na zbliżające się święta pragniemy złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanego rozpoczęcia Nowego Roku. W 2017 roku czeka na Was wiele nowości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Vote us as Best Corporate Art Project!

08.11.2016

The Ermanno Casoli Foundation (FEC) participates in the prestigious international contest Corporate Art Awards which identifies, values and promotes the best collaborations between the business world and the art world.

CZYTAJ WIĘCEJ