login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

 

UPSIDE DOWN

 

ELICA PROPULSION LABORATORY

 

ELICA OD 10 LAT NAJLEPSZY PRACODAWCA

15.02.2018

 

Jacopo

TESTING & RELIABILITY MANAGER

 

Patrycja

WCM COORDINATOR

ŚWIAT ELICA

Podstawę naszej filozofii stanowi dobre samopoczucie pracowników grupy Elica, aby mogli oni w pełni korzystać z życia nie tylko w sferze zawodowej, ale również i prywatnej.

WIĘCEJ

NASZE HISTORIE

Wybieramy osoby mające takie samo DNA, które uwielbiają uczestniczyć, słuchać i dążyć tą samą drogą do sukcesów i ciągłego rozwoju.

WIĘCEJ

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ

Poszukujemy osób otwartych na nowe idee i wyzwania. Osób, z którymi możemy nawiązać kontakt i prowadzić rozmowy na wspólne tematy, podzielających podobne poglądy.

APLIKUJ

NASZA HISTORIA

Poznaj naszą historię: od założenia w roku 1970 przez Ermanno Casoliego, aż do chwili obecnej. Poznaj w jaki sposób Elica stała się jednym z liderów w tym sektorze.

 

WIĘCEJ NA

ELICA LIFE

Świadomi tego, że „osiągnięcie doskonałości” nie jest możliwe, jeśli nie żyje się w potencjalnie idealnym miejscu pracy, opracowaliśmy program Elica Life.

 

WIĘCEJ NA

SIEDZIBY I ZAKŁADY

Nie zapominając nigdy o własnych korzeniach, nasza Grupa promuje rozwój kultury przedsiębiorstwa stający się coraz bardziej „glocal” (think global, act local).

 

WIĘCEJ NA

WCM Plant Coordinator

Ważne do 21.07.2018
ELICA - Mergo (Italia)
Produkcja klasy światowej

We are currently in the process of recruiting a candidate to cover a position of WCM Plant Coordinator.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sales Manager Netherlands

Ważne do 07.07.2018
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Sprzedaż

We are currently in the process of recruiting a candidate to cover a position of Sales Manager Netherlands. THE IMPACT: Establish Elica direct sales in the dutch market Directly reporting to Sales Manager Director of Elica GmbH, he/she will be responsible for the introduction of Elica brand and range to the NL kitchen and furniture retail.

CZYTAJ WIĘCEJ

JUNIOR CONTROLLER

Ważne do 07.07.2018
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Administracja, finanse i kontrola

THE IMPACT Reporting to Senior Controller, he/she will guarantee the oversight of respective departments collaborating with the Direct Manager to achieve targets and defined processes

CZYTAJ WIĘCEJ