login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

TWOJA KARIERA

Poszukujemy osób otwartych na nowe idee i wyzwania. Osób, z którymi możemy nawiązać kontakt i prowadzić rozmowy na wspólne tematy, podzielających podobne poglądy, filozofie i sposób myślenia. Dla nas z Grupy Elica, ważniejszy od kompetencji i know how jest wybór współpracowników posiadających właściwe podejście do pracy: chęć rozwijania się, poddawania w wątpliwość, szkolenia, umiejętność słuchania i rozwiązywania sporów oraz posiadanie międzynarodowej wizji. Te prerogatywy umożliwiają bycie częścią naszej organizacji.

Selekcja kandydatów odbywa się na podstawie rozmów kwalifikacyjnych i testów wiedzy merytorycznej prowadzonych przez przedstawicieli działu HR i/lub kierowników działów.
Jesteśmy przekonani, że staż jest optymalnym początkiem kariery: umożliwia wypróbowanie własnych sił w specyficznych projektach, poprzez sprawdzenie swoich indywidualnych predyspozycji i pasji w pracy, z nieustanną pomocą wewnętrznych opiekunów.
Oferujemy wybór różnorodnych ścieżek zawodowych; są one wynikiem środowiska ulegającego nieustannej ewolucji, silnie ukierunkowanego na rozwój. Ciągłe inwestowanie w szkolenia i wsparcie gwarantuje rozwój osobisty i zawodowy.
Jak zgłaszać swoją kandydaturę?
Zarejestruj się i uzupełnij profil podając wymagane informacje. Śledź nasze aktualne projekty organizowane we współpracy z Uniwersytetami i Biurami Karier i weź udział w spotkaniach z pracodawcą.

Pozycje Otwarte

IT SAP Expert Finance (FI / CO)

Ważne do 20.04.2019
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Teleinformatyka

We are currently in the process of recruiting a candidate to cover a position of IT SAP Expert Finance (FI / CO)

CZYTAJ WIĘCEJ

LEAN/WCM LEAD SPECIALIST

Ważne do 20.04.2019
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Produkcja klasy światowej

THE IMPACT Promote the implementation of Lean/WCM Methods ensuring a coherent and sustainable transformation of management processes within the Operations Dept. with a special focus to the plants

CZYTAJ WIĘCEJ