login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

TWOJA KARIERA

Poszukujemy osób otwartych na nowe idee i wyzwania. Osób, z którymi możemy nawiązać kontakt i prowadzić rozmowy na wspólne tematy, podzielających podobne poglądy, filozofie i sposób myślenia. Dla nas z Grupy Elica, ważniejszy od kompetencji i know how jest wybór współpracowników posiadających właściwe podejście do pracy: chęć rozwijania się, poddawania w wątpliwość, szkolenia, umiejętność słuchania i rozwiązywania sporów oraz posiadanie międzynarodowej wizji. Te prerogatywy umożliwiają bycie częścią naszej organizacji.

Selekcja kandydatów odbywa się na podstawie rozmów kwalifikacyjnych i testów wiedzy merytorycznej prowadzonych przez przedstawicieli działu HR i/lub kierowników działów.
Jesteśmy przekonani, że staż jest optymalnym początkiem kariery: umożliwia wypróbowanie własnych sił w specyficznych projektach, poprzez sprawdzenie swoich indywidualnych predyspozycji i pasji w pracy, z nieustanną pomocą wewnętrznych opiekunów.
Oferujemy wybór różnorodnych ścieżek zawodowych; są one wynikiem środowiska ulegającego nieustannej ewolucji, silnie ukierunkowanego na rozwój. Ciągłe inwestowanie w szkolenia i wsparcie gwarantuje rozwój osobisty i zawodowy.
Jak zgłaszać swoją kandydaturę?
Zarejestruj się i uzupełnij profil podając wymagane informacje. Śledź nasze aktualne projekty organizowane we współpracy z Uniwersytetami i Biurami Karier i weź udział w spotkaniach z pracodawcą.

Pozycje Otwarte

JUNIOR MAINTENANCE ENGINEER

Ważne do 18.08.2018
ELICA FIME - Castelfidardo (Italia)
Rozwój produktu

THE IMPACT He/She will support maintenance activities giving constantly updated data related to the machines performances

CZYTAJ WIĘCEJ

JUNIOR CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Ważne do 17.08.2018
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Jakość

We are currently in the process of recruiting a candidate to cover a position of JUNIOR CUSTOMER QUALITY ENGINEER.

CZYTAJ WIĘCEJ

ELETTRONIC ENGINEER

Ważne do 17.08.2018
ELICA FIME - Castelfidardo (Italia)
Rozwój produktu

We are currently in the process of recruiting a candidate to cover a position of Elettronic Engineer. THE IMPACT Inside the Electrics & Electronics Dept. of the Product Development Motors division, the resource will support the team working in the electric/electronic design platform in the management of all aspects connected with products’ electronic components.

CZYTAJ WIĘCEJ

JUNIOR CAE ENGINEER

Ważne do 09.08.2018
ELICA FIME - Castelfidardo (Italia)
Rozwój produktu

We are currently in the process of recruiting a candidate to cover a position of Junior CAE Engineer

CZYTAJ WIĘCEJ