login

APLIKUJ

Połącz się ze swoim kontem facebook

 

Jacopo

TESTING & RELIABILITY MANAGER

 

Selia

BUYER

 

ARIA NUOVA ON MERITOCRACY

29.06.2016

 

BEST CORPORATE ART PROJECT

08.11.2016

 

ELICA NEWS N.26

29.07.2016

 

WE ARE... TOGETHER!

02.08.2016

 

ELICA PROPULSION LABORATORY

31.05.2017

ŚWIAT ELICA

Podstawę naszej filozofii stanowi dobre samopoczucie pracowników grupy Elica, aby mogli oni w pełni korzystać z życia nie tylko w sferze zawodowej, ale również i prywatnej.

WIĘCEJ

NASZE HISTORIE

Wybieramy osoby mające takie samo DNA, które uwielbiają uczestniczyć, słuchać i dążyć tą samą drogą do sukcesów i ciągłego rozwoju.

WIĘCEJ

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ

Poszukujemy osób otwartych na nowe idee i wyzwania. Osób, z którymi możemy nawiązać kontakt i prowadzić rozmowy na wspólne tematy, podzielających podobne poglądy.

APLIKUJ

NASZA HISTORIA

Poznaj naszą historię: od założenia w roku 1970 przez Ermanno Casoliego, aż do chwili obecnej. Poznaj w jaki sposób Elica stała się jednym z liderów w tym sektorze.

 

WIĘCEJ NA

ELICA LIFE

Świadomi tego, że „osiągnięcie doskonałości” nie jest możliwe, jeśli nie żyje się w potencjalnie idealnym miejscu pracy, opracowaliśmy program Elica Life.

 

WIĘCEJ NA

SIEDZIBY I ZAKŁADY

Nie zapominając nigdy o własnych korzeniach, nasza Grupa promuje rozwój kultury przedsiębiorstwa stający się coraz bardziej „glocal” (think global, act local).

 

WIĘCEJ NA

QUALITY SYSTEM ASSURANCE RESPONSIBLE

Ważne do 30.10.2017
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Jakość

We are currently in the process of recruiting a new resource to join our Quality Dept. , who will support the Quality Team Manager.

CZYTAJ WIĘCEJ

JUNIOR PRODUCT MANAGER

Ważne do 30.11.2017
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Marketing

Elica s.p.a is currently in the process of recruiting a candidate to cover the position of Product Manager (East Emea and Apac) inside our Marketing Dept. The resource will be in charge of Own Brand product positioning in target/reference markets, defining technical features which are in line with market trends and demands, foreseeing potential needs/requests and taking part in time-to market activities in all reference markets .

CZYTAJ WIĘCEJ

INTERNSHIP BRAND & cOMUNICATION

Ważne do 30.10.2017
ELICA S.p.A. - Fabriano (Włochy)
Marketing

We are currently in the process of recruiting a new resource to join our Marketing Department.

CZYTAJ WIĘCEJ